Tavo krepšelis

Tavo krepšelis tuščias. Spausk čia, jei nori tęsti pirkimą.

Privatumo politika

Kokius duomenis renkame?
Jums įsigijus prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje, mes ir jūs sudarome pirkimo-pardavimo sutartį, kurios įgyvendinimui reikalinga informacija apie jus: vardas, pavardė, tel. nr., el. pašto adresas ir, pasirinkus pristatymą į namus, adresas. Jūsų kontaktai yra reikalingi tam, kad informuotume apie užsakymo eigą ir kitiems su užsakymu susijusiems klausimams. Ši asmeninė informacija yra reikalinga tik konkrečiai sutarčiai sudaryti ir įgyvendinti.
Jeigu apsipirkdami pas mus pasirenkate susikurti paskyrą, mes saugome visą su jūsų pirkimais susijusią istoriją. Tokiu būdu pagreitiname jūsų ateities apsipirkimus, nes jums nebereikia suvesti savo asmens duomenų dar kartą.
 
Kam naudojame renkamus asmens duomenis?
Jūsų asmens duomenis mes naudojame išskirtinai tam, kad palengvintume jūsų apsipirkimą ir pateiktume kaip įmanoma aktualesnius pasiūlymus. Duomenys kuriuos analizuojame yra nuasmeninti, jų negalime susieti su konkrečiu asmeniu. Nenuasmeninti duomenys yra naudojami tik tais atvejais kai siekiama prekių grąžinimo, prekių pristatymo, mokėjimų atvejams spręsti.
 
Kaip saugome ir apdorojame asmeninius duomenis?
Mūsų internetinė parduotuvė yra sukurta Shopify platformoje. Visi duomenys yra saugomi Shopify serveriuose, apie jų saugumo politiką galite perskaityti adresu: https://www.shopify.com/legal/privacy. Su naršymu susijusius nuasmenintus duomenis kaupiame ir apdorojame Google Analytics platformoje, kurios duomenų apsaugos politiką galite perskaityti:  https://policies.google.com/privacy.
Mokėjimų priėmimui naudojame Luminor E-Commerce platformą, kurios privatumo politiką galite perskaityti: https://www.luminor.lt/lt/privatumo-politika.

Mūsų interneto svetainė yra apsaugota pagal saugumo protokolą, kuris remiasi duomenų kodavimo sistemos sertifikatu (SSL). Tokios parduotuvės internetinio adreso užraše yra raidė „s“: „https://“.
 
Ar naudojame slapukus (cookies)?
Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį naršant atitinkamoje interneto svetainėje. Užtikriname, kad slapukai padeda atpažinti tik Jūsų įrenginį, ne jus patį. Tiek mes, tiek visos internetinės parduotuvės  slapukus naudoja siekdamos, kad apsilankymas svetainėje būtų paprastesnis ir efektyvesnis. Jokie slapukai negali susieti informacijos su konkrečiu asmeniu, t. y. jie renka tik nuasmenintus duomenis.
Naudodamiesi mūsų parduotuve jūs galite patvirtinti, kad sutinkate su mūsų slapukų politika, arba pasirinkti norimus nustatymus. Jei nusprendėte, kad slapukai jums visgi nepatinka, visada galite juos ištrinti iš savo naršyklės keliais paspaudimais.